Divendres 28 abr. 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • red style
  • grey style
Kung-FU: IX Trofeu Infantil i Juvenil d'Andorra PDF Imprimeix Correu electrònic
Valoració d'usuari: / 0
PitjorMillor 
Dilluns, 27 de Març de 2017 14:36

RESULTATS

CATEGORIA MÀ BUIDA

 

  • Fins a 7 anys

MASCULI:

1er classificat:    Karel Ramirez           -          Club Esportiu S. Julià

2n classificat:       Gael Díez                   -          Club Andorra la Vella

3r classificat:       Miki Ribeiro               -          Club Club Esportiu S. Julià

 

 

FEMENÍ:

1a classificada:   Ingrid de las Heras   -          Club Esportiu S. Julià

2a classificada:    Yara Oliveira              -          Club Encamp - Pas de la Casa

  • 8 anys

1er classificat:    Ramon Soriano         -          Club Esportiu S. Julià

2n classificat:       Luca Cereghini           -          Club Andorra la Vella

3r classificat:       Jan Hillaire                 -          Club Club Esportiu S. Julià

  • Fins a 10 anys

1er classificat:    Marc Lacoste             -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n classificat:       Sergi Martínez           -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Gabriel Cheng            -          Club Encamp - Pas de la Casa

  • Fins a 16 anys

 

MASCULÍ:

1er classificat:    Bruno Oliveira           -          Club Encamp - Pas de la Casa          

2n classificat:       Joan Fernàndez          -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Marc Nogues             -          Club Encamp - Pas de la Casa

FEMENÍ:

1a classificada:   Elia Isanta                  -          Club Andorra la Vella

2a classificada:    Betty Matos               -          Club Club Esportiu S. Julià

3a classificada:   Melian Figuera          -          Club Club Esportiu S. Julià

 

CATEGORIA ARMA CURTA (SABRE) - ABSOLUTES

  • Fins a 11 anys

1er classificat:    Marc Lacoste             -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n classificat:       Sergi Martínez           -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Marc Roca                  -          Club Encamp - Pas de la Casa

  • Fins a 16 anys

1a classificada:    Betty Matos               -          Club Club Esportiu S. Julià

2a classificada:   Elia Isanta                  -          Club Andorra la Vella

3r classificat:       Jordan Macià             -          Club Encamp - Pas de la Casa

 

CATEGORIA ARMA LLARGA (PAL) - ABSOLUTA

1er classificat:    Marc Lacoste             -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n classificat:       Sergi Martínez           -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Bruno Oliveira           -          Club Encamp - Pas de la Casa

 

CATEGORIA DUILIAN (FORMA COMBAT A 2) - ABSOLUTA

1r lloc:      Marc Lacoste             -          Club Encamp - Pas de la Casa

  1.                  Sergi Martínez           -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n lloc:     Elia Isanta                  -          Club Andorra la Vella

  1.                  Tomas Manubens      -          Club Andorra la Vella

3r lloc:      Bruno Oliveira           -          Club Encamp - Pas de la Casa

  1.                  Jordan Macià             -          Club Encamp - Pas de la Casa

 

CATEGORIA COMBAT (Absoluta)

  • Fins a 6 anys

1er classificat:    Gael Díez                   -          Club Andorra la Vella

2n classificat:       Miki Ribeiro               -          Club Club Esportiu S. Julià

3r classificat:       Ingrid de las Heras   -          Club Esportiu S. Julià

  • Fins a 8 anys

1er classificat:    Alan Mitjana              -          Club Esportiu S. Julià

2n classificat:       Ramon Serra              -          Club Esportiu S. Julià

3r classificat:       Jan Hillaire                 -          Club Club Esportiu S. Julià

  • Fins a 10 anys
  •  

MASCULÍ:

1er classificat:    Marc Lacoste             -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n classificat:       Sergi Martínez           -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Xavier Orellana         -          Club Esportiu S. Julià

 

FEMENÍ:

1a classificada:   Melian Figuera          -          Club Club Esportiu S. Julià    

2a classificada:    Yara Oliveira              -          Club Encamp - Pas de la Casa

3a classificada:   Chloe Fernández        -          Club Encamp - Pas de la Casa

  • Fins a 12 anys

1er classificat:    Jordan Macià             -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n classificat:       Marc Roca                  -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Lucas Pessoa             -          Club Esportiu S. Julià

  • Fins a 16 anys
  •  

MASCULÍ:

1er classificat:    Joan Fernández          -          Club Encamp - Pas de la Casa

2n classificat:       Bruno Oliveira           -          Club Encamp - Pas de la Casa

3r classificat:       Francisco J. Diaz        -          Club Esportiu S. Julià

 

FEMENÍ:

1a classificada:   Elia Isanta                  -          Club Andorra la Vella

2a classificada:    Betty Matos               -          Club Club Esportiu S. Julià

 

Escriure un comentari


Códi de seguretat
Actualitzar